Narojek Marzenna | dyrektor, świetlica | | wt. 14:00 - 15:00
| gabinet dyrektora |
Machniak Mariola | wicedyrektor, geografia, j. angielski | | pon. 15:00 - 16:00 | sala 104 |
Sikorska Katarzyna | wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna, świetlica | | czw. 14:00 - 15:00 | sala D32 |
Baranowska Marlena | wychowanie przedszkolne | OP | czw. 12:30 - 13:00; pt. 7:00 - 7:30
| sala 109 |
Błońska Jolanta | edukacja wczesnoszkolna | 1c | wt. 11:45 - 12:30 | |
Boczula Luiza | świetlica | | pon. 11:30 - 12:30 | sala D33 |
Bratek Anna | edukacja wczesnoszkolna | 1b | czw. 8:45 - 9:45 | |
Czaplicka Barbara | j. polski | 4b | śr. 12:30 - 13:30 | sala 211 |
Dąbrowski Arkadiusz | psycholog szkolny | | śr. 7:00 - 8:00 | sala 119 |
Domańska-Balcerzyk Justyna | wychowanie fizyczne, przyroda | 6b | czw. 13:40 - 14:40 | sala 207 |
Figat Renata | j. angielski | 7a | wt. 14:00 - 15:00 | |
Frynas Dominika | logopeda, nauczyciel współorganizujący kształcenie | | czw. 15.30 - 16.30 | sala 117 |
Galicz Karol | wychowanie fizyczne | | śr. 7:00 - 8:00
| sala 03 |
Galikowski Mirosław | fizyka | | pt. 7:25 - 7:55
| sala 224 |
Gozdalska Iwona | nauczyciel współorganizujący kształcenie | | czw. 12:30 - 13:30 | |
Hetnał Anna | świetlica, wychowanie fizyczne | | pon. 11:30 - 12:30
| |
Jankowska Magdalena | edukacja wczesnoszkolna | 2c | śr. 7:30 - 8:00; czw. 7:30 - 8:00 | |
Jaśpińska Romana | zajęcia korekcyjno-kompensacyjne | | wt. 10:45 - 11:45 | |
Jezierska Elżbieta | geografia | | wt. 13:45 - 14:45 (trzeci wtorek miesiąca) | |
Kicior Monika | wychowanie przedszkolne | OP | czw. 12:30 - 13:30 | |
Klimczak Dorota | historia, j. niemiecki | 8c | wt. 7:00 - 7:40; śr. 7:40 - 8:00 | sala 225 |
Kokoszka Magdalena | nauczyciel współorganizujący kształcenie | | pt. 12:30 - 13:30 | |
Komar-Gołacka Danuta | nauczyciel współorganizujący kształcenie | 6c | wt. 7:45 - 8:45
| sala 203 |
Kotnowska Izabela | matematyka | 5a | czw. 7:10 - 7:40; pt. 7:10 - 7:40
| sala 204 |
ks. Kotula Jarosław | religia | | pon. 15:45 - 16:30 | |
Kowalska Agnieszka | j. angielski | 7c | pon. 12:55 - 13:25; czw. 7:10 - 7:40 | sala 105 |
Kulas Małgorzata | nauczyciel współorganizujący kształcenie | | pt. 12:30 - 13:30 | |
Kurowski Andrzej | historia | 8b | pon. 13:40 - 14:40 | sala 208 |
Kutera Agnieszka | plastyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie | 5c | wt. 12:30 - 13:30
| sala 124 |
s. Masewicz Barbara | religia | | śr. 12:30 - 13:30 | sala D33 |
Mazur Iwona | nauczyciel współorganizujący kształcenie | | pt. 7:45 - 8:45 | sala D33 |
Młynek Jerzy | informatyka, technika | | wt. 7:10 - 7:40; czw. 7:10 - 7:40 | sala 212 |
Morawska Małgorzata | nauczyciel współorganizujący kształcenie | | czw. 13:40 - 14:40 | sala 218 |
Niemiec Alicja | j. polski | 4c | wt. 13:45 - 14:15; pt. 7:10 - 7:40 | sala 209 |
Osińska Wiktoria | muzyka, religia | | czw. 7:40 - 8:40 | |
Owczarzy Agnieszka | nauczyciel współorganizujący kształcenie, j. polski | 6a | pt. 12:55 - 13:40 | sala 204 |
Pękala Małgorzata | świetlica | | śr. 11:30 - 12:30 | |
Piersa Miłosz | wychowanie fizyczne | | śr. 8:45 - 9:45 | |
Pietruczanis Nina | świetlica | | pt. 17:00 - 17:45 | sala D22 |
Raczkiewicz Krystyna | pedagog szkolny, nauczyciel współorganizujący kształcenie | | pon. 15:40 - 16:10; śr. 15:40 - 16:10 | sala 119 |
Rafał-Wielichowska Katarzyna | j. polski, j. polski dla cudzoziemców | | wt. 6:30 - 7:00; śr. 6:30 - 7:00 | |
Rusiniak Anna | chemia | 8b | pon. 14:45 - 15:45 | sala 224 |
Ruszczak Anna | edukacja wczesnoszkolna | 2d | śr. 10:45 - 11:45 | |
Siejka Marzena | biologia, przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa | | pon. 13:40 - 14:10; wt. 13:40 - 14:10 | sala 203 / sala 207 |
Sikora Joanna | j. angielski | 7b | pon. 12:30 - 13:30 | |
Skaczkowska Barbara | biblioteka szkolna | | czw. 6:30 - 7:00
pt. 6:30 - 7:00 | sala 12 |
Sokołowska Alicja | nauczyciel współorganizujący kształcenie | | pon. 11:35 - 12:35
| |
Stodulska Anna | kierownik świetlicy | | wt. 13:40 - 14:40 | |
Surowiec Halina | j. polski, j. polski dla cudzoziemców | 4a | wt. 7:55 - 8:55 | sala 203 |
Suska Beata | wychowanie fizyczne | | pt. 9:00 - 9:30 | sala 203 |
Szczepanik Małgorzata | edukacja wczesnoszkolna | 2b | czw. 11:35 - 12:35 | |
Szeloch Marlena | j. polski, j. niemiecki | | śr. 6:40 - 7:10; pt. 6:40 - 7:10 | sala 210 |
Targalska Martyna | j. angielski | | wt. 11:35 - 12:35 | |
Tkaczyk Anna | edukacja wczesnoszkolna | 2a | wt. 7:15 - 7:45; śr. 7:15 - 7:45 | sala D22 |
Trąbińska Damaris | edukacja wczesnoszkolna | 3a | śr. 12:30 - 13:30 | |
Warda Barbara | matematyka | 8a | wt. 7:10 - 7:40; czw. 7:10 - 7:40 | sala 103 |
Waszak Dorota | matematyka | | pon. 12:55 - 13:25; śr. 13:40 - 14:10 | |
Wawrzaszek Katarzyna | edukacja wczesnoszkolna, matematyka | 3b | pon. 12:30 - 13:30 | sala D33 / sala 210 |
Wieczorek Agata | świetlica | | śr. 11:05 - 11:35; pt. 11:00 - 11:30 | |
Wielichowska Jolanta | edukacja wczesnoszkolna | 3c, 3d | wt. 7:15 - 7:45; czw. 7:15 - 7:45 | sala 108 |
Wielichowski Oskar | nauczyciel współorganizujący kształcenie, informatyka | 5b | wt. 7:10 - 7:40; śr. 7:10 - 7:40 | sala 203 |
Wlazły Karolina | świetlica | | wt. 11:30 - 12:30 | sala D33 |
ks. Wolak Marcin | religia | | wt. 13:00 - 14:00 | |
Zadrożna Barbara | wiedza o spoleczeństwie, doradztwo zawodowe | | śr, 9:50 - 10:20 | |
Zduńczuk Natalia | nauczyciel współorganizujący kształcenie | | wt. 16:10 - 17:10 | |
Żbikowska Aneta | edukacja wczesnoszkolna | 1a | wt. 7:45 - 8:45 | korytarz środkowy (przy salach D2x) |
Żołądziejewska Ewa | nauczyciel współorganizujący kształcenie | | pt. 8:55 - 9:55 | |
Żułma Ewa | świetlica | | wt. 16:30 - 17:00; śr. 16:30 - 17:00 | sala D31 |